Zamknij

Biedronka: zabawki na Mikołaja za pół ceny

03.12.2020 14:32
zakupy w Biedronce
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Biedronka przygotowała promocję dla osób chcących obdarować dzieci na mikołajki. Trzeba się spieszyć, bo na skorzystanie z akcji zostało już niewiele czasu.

Biedronka zyskała sobie ogromną popularność dzięki niskim cenom i trafiającym w gusta klientów promocjom. Oferta przygotowana na czas mikołajek może szczególnie przypaść do gustu rodzicom, którzy szukają pomysłu na prezent dla swoich dzieci.

UWAGA: ta promocja już się zakończyła, ale do 6 grudnia 2020 można kupić zabawki taniej dzięki następnej akcji Biedronki:

Zobacz także

Dzięki akcji sklepu zabawki można bowiem kupić praktycznie za pół ceny. Oferta obowiązuje jednak tylko do końca 3 grudnia 2020.

Biedronka: zabawki za pół ceny. Promocja na Mikołaja

Zasady promocji są proste. Trzeba kupić minimum trzy zabawki, żeby 50 procent ich wartości otrzymać z powrotem w postaci vouchera na kolejne zakupy. Wybór produktów jest naprawdę spory: w sieci sklepów można znaleźć między innymi klocki LEGO.

Zobacz także

Wśród zakupów, które zostały włączone do akcji, są także gry planszowe, puzzle oraz książki. Wyłączone z promocji są zabawki i książki Gangu Słodziaków oraz Gangu Fajniaków.

biedronka_zabawki_pol_ceny_02

Biedronka zastrzega, że na voucherze zostanie uwzględniona połowa kwoty z zakupu maksymalnie 6 objętych promocją produktów.

Zobacz także

Voucher będzie można wykorzystać robiąc zakupy w dniach 7-13 grudnia 2020, a więc rozpoczynając przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Zagłosuj

Kto robi lepsze promocje?

Liczba głosów:

Z promocji można skorzystać tylko raz: voucher mogą otrzymać osoby, które wprowadzą podczas transakcji kartę Moja Biedronka.

RadioZET.pl/Biedronka