Zamknij

Biedronka wprowadza specjalne promocje z powodu pandemii

14.10.2020 13:59
kasa samoobsługowa w Biedronce
fot. materiały prasowe Biedronki

Biedronka zaoferuje „platynowe rabaty” dla osób robiących zakupy w trakcie godzin dla seniorów. Zniżki mają sięgać do 30 procent.

Biedronka bardzo poważnie podchodzi do zapewniania bezpieczeństwa klientów oraz pracownikom. Sieć sklepów, chcąc zapewnić możliwość robienia zakupów z utrzymaniem niezbędnego dystansu społecznego przedłużyła godziny otwarcia swoich lokali. Niektóre z nich są czynne 24 godziny na dobę.

Nowa akcja Biedronki, „platynowe rabaty”, ma zachęcić osoby uprawnione do korzystania z godzin dla seniorów do kupowania właśnie w tym okienku. To powrót promocji, która obowiązywała w poprzedniej odsłonie akcji.

Biedronka z promocją podczas godzin dla seniorów. Ma zachęcić do robienia zakupów

Informację o przywróceniu „platynowych rabatów” podał nieoficjalnie Business Insider Polska. Sama sieć nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów dotyczących promocji.

Zobacz także

W poprzedniej odsłonie korzystający z godzin dla seniorów mogli w ich czasie kupować produkty spożywcze oraz chemię w cenach obniżonych nawet o 30 procent. Można założyć, że nowa odsłona akcji rabatowej będzie miała analogiczne zasady.

Biedronka ma nadzieję, że promocja zwiększy frekwencję podczas godzin dla seniorów. Sieci handlowe często krytykowały pomysł wprowadzony przez rząd, argumentując to małą liczbą osób faktycznie korzystających z przywileju robienia zakupów w godzinach 10:00-12:00 i większym obłożeniem klientami poza tym okienkiem.

Zobacz także

BI donosi, że promocje dla seniorów będą – przynajmniej początkowo – obowiązywać w czwartki oraz piątki. Produkty, które będzie można kupić taniej, zostały wybrane na podstawie analiz zwyczajów zakupowych osób powyżej 60. roku życia.

Zagłosuj

Kto robi lepsze promocje?

Liczba głosów:

Rabaty będą mogli otrzymać właściciele karty lojalnościowej „Moja Biedronka”. Jeśli „platynowe rabaty” się sprawdzą i zwiększa frekwencję podczas godzin dla seniorów, niewykluczone że zostaną rozszerzone także na inne dni tygodnia.

RadioZET.pl/Business Insider Polska