Zamknij

Biedronka wprowadza nowe uniformy dla kasjerów

05.06.2020 12:48
Biedronka wprowadza nowe uniformy dla kasjerów
fot. canon_shooter/Shutterstock (ilustracyjne)

Sieć Biedronka wprowadza nowe uniformy dla swoich pracowników. Jak będą wyglądać nowe stroje dla załogi marketów?

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. stacjonarnych marketów, zdecydowała się na zmianę uniformów noszonych przez swoje kadry. Do tej pory ponad 68 tys. pracowników sieci nosiło ubrania w kolorach turkusowym i jasnozielonym. 

Jak podał portal Wiadomościhandlowe.pl, nowe uniformy zostały już testowo wprowadzone w marketach sieci w Wyszkowie i Białymstoku. W czwartek miały pojawić się również w Warszawie.

Biedronka ubierze pracowników na nowo

Nowe stroje są w kolorach czerni, czerwieni i antracytu. W kolejnych tygodniach i miesiącach mają trafić do pozostałych marketów Biedronki - podały Wiadomościhandlowe.pl.

Zobacz także

Z czego wynika zmiana? "Zmianie uległa przede wszystkim kolorystyka ubrań, dostosowana do kolorów marki i wyglądu jej sklepów. W skrócie: żegnamy soczystą zieleń. Teraz wykonane z materiałów wysokiej jakości koszulki i koszule są więc czarne, czerwone i antracytowe. Nowością jest też to, że kierownicy placówek będą nosić eleganckie zapinane koszule, a zastępcy kierowników dostaną antracytowe koszulki polo" - tłumaczyli przedstawiciele sieci, cytowani przez portal.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Biedronka od co najemnej dwóch lat. Wówczas w grę wchodziło wprowadzenie koszul w kolorach czerwonym, szarym i ciemnoszarym (w zależności od stanowiska). Jednak w 2018 roku odstąpiono od testów, które rozpoczęły się dopiero w 2020 roku.

Nowe uniformy pracowników Biedronki
fot. mat.pras

Wszyscy zatrudnieni w sklepach otrzymają zestawy, w skład których wchodzić będą: koszulki polo (bądź koszule dla kierowników), czerwone bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy i czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami. Co ważne, na życzenie zatrudnionych w Biedronce pań komplety będą w dwóch wersjach: damskiej i męskiej 

Biuro prasowe Biedronki

Co ciekawe, na nowych uniformach nie ma nazwy sieci handlowej, a tylko logo - charakterystyczna biedronka.

Nowe uniformy w Biedronce
fot. mat.pras

RadioZET.pl/Wiadomoscihandlowe.pl