Zamknij

Biedronka weszła na Allegro. Asortyment zaskakuje

09.07.2021 13:46
zakupy w Biedronce
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Na Allegro ruszył pierwszy sklep Biedronki. Handlowy gigant będzie w nim oferować produkty marki własne, które szybciej i wygodniej będzie można odebrać z automatu pocztowego, niż wybierać się do sklepu i stać w kolejce.

Biedronka nie ma sobie równych w handlu detalicznym w Polsce. Największa sieć handlowa działa przede wszystkim w tradycyjny sposób, oferując produkty w sklepach stacjonarnych.

Klienci, którzy nie mogą poświęcić czasu na wyprawę do sklepu i kompletowanie zakupów mogą zamówić część produktów z dostawą do domu realizowaną przez Glovo. Biedronka zrobiła właśnie kolejny krok w kierunku e-commerce, uruchamiając własny sklep na Allegro.

Biedronka ze sklepem na Allegro. Można w nim kupić tylko pieluchy

Biedronka zadebiutowała na Allegro sklepem marki własnej Dada. Oferowane pod nią są produkty higieniczne i pielęgnacyjne dla dzieci. Jak podkreśla sklep, „w ofercie dostępne są pieluchy i pieluchomajtki, które jako jedyne w Polsce zostały stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka”.

Pieluchy oferowane w internecie mają ułatwić rodzicom planowanie opieki nad potomkami. Skrócą także czas przebywania poza domem: zamiast udawać się do sklepu, szukać odpowiedniego produktu i stać w kolejce do kasy, można będzie zamówić dostawę do domu bądź do automatu paczkowego w okolicy.

Wiemy, że w przypadku młodych rodziców każda minuta jest na wagę złota, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie oficjalnego sklepu marki Dada na jednej z najpopularniejszych platform zakupowych w Polsce, czyli Allegro. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie jeszcze w większym stopniu ułatwi naszym klientom oraz użytkownikom Allegro dostęp do wysokiej jakości produktów dla maluchów.

Estera Rink, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

Kategoria z produktami do pielęgnacji niemowląt na Allegro bardzo dynamicznie się rozwija i rośnie rok do roku – wskazała Beata Podleśna-Gumkowska, dyrektor segmentu dziecko i supermarket na Allegro. Obecność Biedronki z marką Dada może przyczynić się do dalszego zwiększenia popularności platformy wśród rodziców.

Niewykluczone, że otwarcie na Allegro sklepu z produktami Dada to pierwszy, badawczy krok Biedronki w stronę większej obecności na internetowej platformie handlowej. Z czasem sieć może uruchamiać olejne sklepy oferujące produkty marek własnych.

RadioZET.pl/Biedronka