Zamknij

Biedronka rozdaje produkty "za darmo" z okazji Dnia Matki

21.05.2020 14:32
Biedronka rozdaje produkty "za darmo" z okazji Dnia Matki
fot. Grabowski Foto/Shutterstock (ilustracyjne)

Biedronka przygotowała specjalną promocję z okazji Dnia Matki. Klienci mogą kupić ekspres do kawy i otrzymać voucher o równowartości zakupu urządzenia. Co jeszcze przygotowała sieć handlowa?

Biedronka, która prowadzi w Polsce ponad 3 tys. marketów, opublikowała szczegóły oferty przygotowanej na 26 maja.

- Naszym Mamom jesteśmy winni podziękowania za ich bezgraniczne wsparcie oraz miłość nie tylko 26 maja, ale na co dzień. Aby jednak Dzień Matki nabrał szczególnego znaczenia Biedronka wprowadziła do sprzedaży specjalne produkty w specjalnych ofertach i cenach - podkreślił Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Biedronka rozdaje produkty za darmo. Zasady

Z okazji Dnia Matki Biedronka oferuje ekspresy do kawy marki DeltaQ. Kupując je z kartą Moja Biedronka za 299 zł (wersja ze spieniaczem do mleka) lub 199 zł (wersja bez spieniacza), klienci otrzymają vouchery o równowartości kupionego ekspresu. Bony promocyjne będą ważne do 10 czerwca 2020 roku.

Zobacz także

W ofercie znajdą się również filiżanki z porcelany lub zestawy w kwiatowe wzory marki Floral w cenie 29,99 zł za sztukę lub zestaw, w zależności od produktu. W ofercie sieci znalazły się także ramki na zdjęcia w cenie 9,99 zł za sztukę, w których można umieścić wspólną fotografię.

Biedronka oferuje także promocje na kwiaty. Zestawy 11 róż będą w cenie 6,99 zł, a także róże doniczkowe za 9,99 zł. Dostępne będą również tulipany w bukietach po siedem oraz piętnaście sztuk i cenach 7,99 zł oraz 14,99 zł. W specjalnej ofercie znalazły się także storczyki doniczkowe w cenie od 21,99 zł oraz praliny i czekoladki.

Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci z kolei, drugi produkt jest 52 proc. tańszy - cena za jedno opakowanie to tylko 10,99 zł. Praliny Ferrero Rafaello oraz Ferrero Collection dostępne są w cenie 24,99 zł/opakowanie (300 g. i 269 g.).

Zobacz także

Na klientów czekają także kremy do twarzy popularnych marek, takich jak Be Beauty, Tołpa, Eveline oraz Nivea. Przy zakupie kremu z oferty w dniach 21-23 maja, zastosowany został podobny mechanizm promocji, jak w przypadku ekspresów do kawy. Otrzymamy voucher o równowartości kupionego kremu. W ofercie sieci znalazł się również wałek do masażu i liftingu wykonany z białego jadeitu nazywanego w Azji kamieniem młodości. Masażer ma działanie przeciwzmarszczkowe, zmniejsza cienie pod oczami, odświeża i rozjaśnia skórę. Ma działanie relaksujące. Jest dostępny w wyjątkowej cenie 14,99 zł.

Promocje Biedronki na Dzień Matki
Promocje Biedronki na Dzień Matki

Promocje są dostępne w marketach Biedronki w dniach 21-23 maja.

RadioZET.pl/mat. prasowe