Zamknij

Biedronka rozdaje 9 piw za darmo. Tylko w ten piątek

08.10.2020 13:53
sklep Biedronka
fot. materiały prasowe Biedronki

Biedronka: 9 piw za darmo dla właścicieli kart „Moja Biedronka”. Z promocji można będzie skorzystać tylko w piątek 9 października 2020 roku.

Biedronka i Lidl prześcigają się na promocje mające przyciągnąć do nich większą liczbę klientów. Od czasu do czasu ta walka przynosi bardzo dobre wiadomości dla piwoszy, którzy mogą zaopatrzyć się w złocisty trunek znacznie taniej.

W szczególnych przypadkach piwo można dostać zupełnie za darmo. Taką właśnie promocję ogłosiła Biedronka na 9 października 2020. Limit wynosi maksymalnie 9 bezpłatnych butelek na jedną kartę „Moja Biedronka”.

Biedronka rozda 9 piw za darmo. Promocja 9 października 2020

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci handlowych w Polsce. Szacunek ludzi zakupów zyskała dzięki relatywnie niskim cenom oraz promocjom, które rozpalają zmysły konsumentów.

Zobacz także

Aktualizacja: Lidl odpowiedział na promocję Biedronki i też rozda 9 piw za darmo:

Zobacz także

Najnowsza akcja, kierowana do piwoszy, zakłada rozdanie za darmo 9 butelek tego trunku osobom z wyrobioną kartą „Moja Biedronka”. Lidl, który wcześniej przeżywał oblężenie z powodu zorganizowania analogicznej promocji, dawał w prezencie 4 butelki piwa. Na tym jednak różnice się nie kończą.

Zobacz także

W Lidlu bowiem rodzaj trunków, jakie chciał otrzymać klient, zależał od wyboru konsumenta. W promocji przygotowanej przez Biedronkę za darmo można dostać tylko produkt marki Hopfe.

Zagłosuj

Kto robi lepsze promocje?

Liczba głosów:

Żeby otrzymać 9 piw za damo, trzeba kupić 18 sztuk Hopfe i podać przy tym aktywną kartę „Moja Biedronka”. Promocja naliczy się automatycznie: zapłacimy tylko za połowę kupowanych piw.

RadioZET.pl/Biedronka