Zamknij

Biedronka rozdaje 300 złotych na zakupy. Promocja na koniec wakacji

31.08.2021 17:28
300 zł na zakupy od Biedronki
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

299 zł. Tyle warty jest voucher zakupowy, który mogą zdobyć klienci Biedronki w ramach akcji „Żegnamy wakacje, witamy superokazje”. Na czym polega ta akcja?

Biedronka rozdaje vouchery o wartości 299 zł, które można będzie wydać podczas zakupów w sklepach sieci. „To nie lada gratka dla poszukiwaczy zakupowych okazji i łowców promocji”- czytamy w komunikacie prasowym.

Co należy zrobić, by taki voucher otrzymać? Jak informuje sieć tylko we wtorek 31 sierpnia, kupując ekspres do kawy Delta Q, klienci otrzymają vouchery o wartości ekspresu, do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci.

300 zł od Biedronki. Szybka akcja na koniec wakacji

Biedronka ma prezent dla miłośników kawy – niemalże darmowy ekspres. Tylko we wtorek 31 sierpnia 2021 roku klienci sieci będą mogli otrzymać ekspresy Delta Q (z kartą Moja Biedronka) w specjalnej ofercie.

Przy zakupie ekspresu marki Delta Q klienci otrzymają vouchery o jego równowartości do wykorzystania na zakupy w sieci Biedronka, na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji sprzętu – ze spieniaczem do mleka lub bez. Pamiętać należy, że w ramach oferty można kupić maksymalnie dwa ekspresy.

 

300 zł od Biedronki
fot.

 

Ten, kto zdąży kupić ekspres jeszcze we wtorek 31 sierpnia, voucher będzie mógł wykorzystać już kolejnego dnia, czyli 1 września 2021 roku. Jak dodaje sieć, w ramach jednych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher.

RadioZET.pl/Biedronka