Zamknij

Biedronka obniża ceny nawet o 23 proc. Promocja tylko przez jeden dzień

25.11.2019 18:04
Biedronka promocje. Zakupy w Warszawie tańsze nawet o 23 procent
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News (ilustracyjne)

Z okazji otwarcia nowego marketu, sieć Biedronka obniża ceny swoich produktów o wartość podatku VAT. Dzięki temu klienci mogą zapłacić mniej nawet o 23 procent. Promocja obowiązuje tylko 26 listopada na terenie Warszawy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Biedronka, jedna z największych sieci handlowych w Polsce, przygotowała specjalną niespodziankę dla klientów w Warszawie.

"Najświeższa Biedronka w Polsce"

We wtorek 26 listopada zostanie otwarty najnowszy market sieci przy ul. Modlińskiej 347 w stołecznej dzielnicy Białołęka. Sklep jest reklamowany jako "najświeższa Biedronka w Polsce".

Zobacz także

Market będzie zasilany panelami fotowoltaicznymi, posiadać kącik kawowy, odrębna strefa z produktami bio czy poszerzona lada mięsna.

- Mamy coraz mniej czasu i coraz częściej gdzieś się spieszymy. To rozwiązanie skierowane jest w szczególności do tych klientów Biedronki, którzy nie mają czasu na duże zakupy i nie chcą stać w kolejce, aby kupić dobrą kawę czy szybki lunch w drodze do pracy lub w jej trakcie. Za produkty kupione w kąciku kawowym klienci mogą zapłacić bezpośrednio przy nim - podkreślił Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka.

Zobacz także

Zakupy w Biedronce bez podatku VAT

Z okazji otwarcia nowego konceptu Biedronki, klienci sklepów w Warszawie będą mieli okazją skorzystać ze specjalnej promocji "Bez VAT". 

26 listopada klienci będą mogli zrobić zakupy tańsze o wartość podatku VAT obowiązującego dla danego produktu (czyli 5, 8 lub 23 proc.) we wszystkich sklepach Biedronka na terenie Warszawy – w tym w nowo otwartej placówce przy ul. Modlińskiej.Obniżce nie podlegają produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego. Lista sklepów objętych promocją oraz pełna lista wyłączeń dostępna jest na stronie  www.biedronka.pl, a także w sklepach Biedronka. 

Zobacz także

RadioZET.pl