Zamknij

Biedronka: piwo za darmo. 9 butelek w prezencie

04.03.2021 15:27
piwo w Biedronce
fot. Bartosz KRUPA/East News

Takie promocje klienci Biedronki witają z prawdziwym entuzjazmem: w piątek 5 marca 2021 wizyta w sklepie sieci może zakończyć się otrzymaniem za darmo 9 piw.

Piwo za darmo to promocja, która w popularnych sieciach handlowych, takich jak Biedronka i Lidl, obowiązuje zazwyczaj w piątki. Takie umiejscowienie w tygodniu pozwala klientom aktywnie cieszyć się z otrzymanych prezentów w weekend.

Promocje różnią się od siebie rozmachem: liczbą rozdawanych za darmo piw oraz ich rodzajem. W piątek 5 marca 2021 w Biedronce będzie można otrzymać w prezencie 9 butelek złocistego trunku. Nie będzie można jednak wybrać, jakie piwo chciałoby się dostać: do wzięcia jest tylko jeden produkt.

Piwo za darmo w Biedronce w piątek 5 marca 2021

Biedronka będzie rozdawać piwo za darmo tylko w piątek 5 marca 2021 roku. Prezent można otrzymać, gdy zgłosi się do kasy sklepowej z 18 butelkami. Cena 9 z nich zostanie odliczona od rachunku.

W praktyce oznacza to, że w prezencie można otrzymać pół skrzynki piwa. Akcja dotyczy tylko Hopfe, marki własnej Biedronki, które sprzedawane jest w opakowaniach zbiorczych liczących 18 sztuk.

Promocja kierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających kartę „Moja Biedronka”. 9 piw za darmo można będzie otrzymać jeden raz na jedną kartę lojalnościową.

biedronka_piwo_za_darmo_5_marca_2021_02

Promocje, w których można otrzymać piwo za darmo, pojawiają się także w Lidlu i Kauflandzie. Najbardziej wyczekiwane są akcje organizowane przez pierwszy dyskont: sieć sklepów daje bowiem największy wybór, pozwalając w wielu przypadkach na zgarnięcie w prezencie nawet piw rzemieślniczych.

9 piw Hopfe za darmo można będzie dostać tylko w piątek, 5 marca 2021 roku.

RadioZET.pl/Biedronka