Zamknij

Biedronka: pieczywo po 18:00 tańsze o 50 procent

15.02.2021 09:05
sklep Biedronki
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Takiej promocji jeszcze w Biedronce nie było: wszyscy klienci kupujący świeże, niepakowane pieczywo po godz. 18:00 zapłacą za nie tylko pół ceny.

Biedronka nieustannie walczy o klientów organizując promocje, w których można sporo zaoszczędzić. Czasami zasady takich akcji są skomplikowane i oznaczają na przykład odzyskanie części wartości zakupów w postaci voucherów, które można wykorzystać do otrzymania zniżki na przyszłych sprawunkach.

Nowa promocja Biedronki ma proste zasady i działa natychmiast: nieopakowane pieczywo kupowane po godz. 18:00 kosztować będzie tylko połowę standardowej ceny.

Biedronka: pieczywo po 18:00 za pół ceny

Promocja obejmuje świeże, niepakowane pieczywo, a więc przede wszystkim bułki i chleby. Taniej można będzie kupić także rogale i inne wypieki, w tym pieczywo słodkie, minipizze oraz zapiekanki.

Pionierska akcja potrwa od 15 do 20 lutego 2021 roku. Pieczywo za pół ceny można będzie kupić od godz. 18:00 do zamknięcia sklepu lub do północy, jeśli placówka czynna jest 24 godziny na dobę.

Oferta ważna jest każdego dnia do wyczerpania zapasów. Obniżka naliczy się automatycznie przy kasie. Żeby skorzystać z oferty, nie trzeba będzie legitymować się kartą „Moja Biedronka”.

biedronka_pieczywo_pol_ceny_02

Akcja Biedronki ma zapobiec marnowaniu się żywności. Pieczywo w sklepach sprzedaje się tylko w dzień wypieku i jeśli wtedy nie znajdzie właściciela, nie trafi już do sprzedaży.

Sklepy coraz częściej decydują się na przecenianie produktów, których termin przydatności do spożycia jest krótki. W placówkach handlowych pojawiły się specjalne półki, na których można znaleźć takie towary, zazwyczaj właśnie w cenie niższej o połowę.

Takie okazje cieszą się dużą popularnością, jeśli więc chce się załapać na promocję pieczywa w Biedronce, najlepiej zrobić to w okolicach godziny 18:00. Później, ze względu na atrakcyjność akcji, wybór może być poważnie ograniczony.

RadioZET.pl/Biedronka