Zamknij

Biedronka otworzyła pięć nowych sklepów przejętych po sieci Piotr i Paweł

Olga Papiernik
28.09.2018 15:06
biedronka
fot. Jeronimo Martins Polska S.A.

W piątek, 28 września, sieć sklepów Biedronka otworzyła pięć nowych, wyjątkowych placówek – w Tychach, Poznaniu, Kaliszu i dwie we Wrocławiu. Klienci znajdą w nich oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami, a także wyrobami garmażeryjnymi.

Pięć nowych sklepów, które wzbogaciły liczącą ponad 2830 lokalizacji sieć Biedronka, to:
Wrocław, ul. Grabiszyńska 240 (Tarasy Grabiszyńskie)
Wrocław, ul. Dokerska 2A (Galeria Pilczycka Viktor)
Tychy, ul. Towarowa 2C (Gemini Park)
Poznań, ul. Szwedzka 6A (Centrum Franowo)
Kalisz, ul. Młynarska 131 (Park Handlowy Kalinka).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w nowych placówkach sieć oferuje poszerzony asortyment produktów świeżych – mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych – eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach.

Zobacz także

– Nowe placówki, o których mowa, to pięć przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklepy zostały przez nas przygotowane do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówki wyróżniają się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedne z nielicznych, posiadają oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki – mówi Paweł Stolecki, Dyrektor Operacyjny Makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

Klienci nowych sklepów mogą codziennie korzystać z szerokiej oferty produktów marek własnych Biedronki oraz świeżych warzyw i owoców, a także licznych promocji, ofert czasowych i programu lojalnościowego „Moja Biedronka”.

Z okazji otwarcia nowych pięciu placówek Biedronka przygotowała specjalną ofertę produktów spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje od 28 września do 4 października br. lub do wyczerpania zapasów.

Klienci mogą liczyć na obsługę dotychczasowego personelu – większość pracowników wspomnianych placówek dołączyła do zespołu sieci Biedronka, który liczy w całej Polsce ponad 65 tys. osób.

Jeronimo Martins Polska S.A./OP