Zamknij

Zenon Martyniuk i Beata Kozidrak zagrają dla pracowników Biedronki

07.01.2021 19:14
Biedronka organizuje koncert dla pracowników
fot. TRICOLORS/East News

Największe gwiazdy zagrają dla pracowników Biedronki. Sieć organizuje wirtualny koncert noworoczny dla zatrudnionych w podziękowaniu za ich pracę w dobie pandemii.

Biedronka szykuje niespodziankę dla swoich pracowników. 70 tysięcy zatrudnionych w jednej z największych sieci handlowych w Polsce 10 stycznia będzie miało okazję uczestniczyć w koncercie online.

Dla pracowników Biedronki zagra zespół Bajm z Beatą Kozidrak i Zenon Martyniuk z grupą Akcent. To tylko część programu artystycznego.

Wirtualny koncert dla pracowników Biedronki

„To nie transmisja sylwestrowa ani Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, a największa firmowa impreza online, jaka dotychczas miała miejsce w Polsce” – zapowiada sieć Jeronimo Martins.

Chodzi o koncert noworoczny, który Biedronka szykuje dla 70 tysięcy swoich pracowników. Wystąpi Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenon Martyniuk i zespół Akcent. Będą też gwiazdy kabaretu, czyli Ani Mru-Mru, a całą imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

„Aby odwdzięczyć się za pracę w mijającym, trudnym roku, sieć Biedronka organizuje pierwszą imprezę noworoczną dla zatrudnionych i ich rodzin w formacie online. Aby umożliwić transmisję dla kilkudziesięciu tysięcy osób, sieć Biedronka stworzyła specjalną, zaprojektowaną na potrzeby sieci platformę” – czytamy w komunikacie.

Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka dodaje, że koncert online to jedna z form podziękowań dla pracowników za ich pracę w pandemicznym, 2020 roku.

Cieszę się, że dzięki nowym technologiom możemy zrealizować prawdopodobnie największe wydarzenie tego typu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Polsce. To pokazuje, że Biedronka odważnie sięga po nowe rozwiązania, które pozwalają nam nawet w tych wymagających czasach budować wspólnotę i jednocześnie podziękować naszym pracownikom za ich pracę w minionym roku

Jarosław Sobczyk

Plan imprezy przewiduje trzy skecze kabaretu Ani Mri-Mru i koncerty zespołów takich jak Bajm czy Akcent. Na wirtualnej „scenie” zaśpiewają także sami pracownicy sieci – producent muzyczny i kompozytor Adam Sztaba przygotował teledysk z udziałem pracowników Biedronki i Beaty Kozidrak. Wykonali oni wspólne jedną z najpopularniejszych piosenek Bajmu „Biała Armia”.

Z przyjemnością poprowadzę noworoczną imprezę dla zespołu Biedronki. Również dla mnie jest to ciekawe doświadczenie, które niesie ze sobą nowe wyzwania, ze względu na formułę online i skalę

Krzysztof Ibisz

Podczas wydarzenia transmitowane będą życzenia i zdjęcia, które pracownicy Biedronki będą mogli na bieżąco przesyłać. Sieć zaplanowała też konkursy SMS-owe.

W komunikacie sieci czytamy również, że taki koncert to niejedyny sposób podziękowania pracownikom. Biedronka przyznała zatrudnionym vouchery na kwotę 1000 złotych do wykorzystania w sklepach sieci. Pracownicy otrzymali też nagrody roczne, zaś w okresie wiosennego lockdownu zatrudnieni otrzymali bonusy o wartości 550 zł.

RadioZET.pl/mat.pras