Zamknij

Biedronka obniża wszystkie ceny. Biała noc bez VAT

17.04.2020 12:14
Biedronka obniża wszystkie ceny. Biała noc bez VAT
fot. Jaroslaw Sender/East News (ilustracyjne)

Biedronka będzie sprzedawać wszystkie produkty tańsze o wartość podatku VAT. Ze specjalnej promocji można skorzystać tylko w nocy z piątku na sobotę (z 17 na 18 kwietnia). 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka przygotowała kolejną promocję podczas epidemii koronawirusa, która ma przyciągnąć więcej klientów do marketów podczas obowiązywania obostrzeń w handlu.

Wszystkie produkty taniej w Biedronce

W nocy z piątku 17 kwietnia na sobotę 18 kwietnia (od godz. 0:00 do 6:00) sieć obniży ceny produktów o wartość podatku VAT. W akcji bierze udział ponad 2000 marketów Biedronki, które na czas trwania akcji będą otwarte przez całą dobę.

Zobacz także

To pierwszy raz w historii, gdy sieć Biedronka decyduje się obniżyć ceny wszystkich artykułów o wartość podatku VAT na terenie całego kraju.

Obniżce nie podlegają jednak produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego.

Produkty objęte promocją nie będą miały nowych etykiet cenowych, ale system automatycznie odliczy odpowiednią dla nich wartość podatku VAT przy skanowaniu na kasie.

Biała noc bez VAT w Biedronce
fot. Biedronka

- Robimy co w naszej mocy, by klienci mogli kupić produkty w jak najkorzystniejszych cenach, co jest wyróżnikiem Biedronki na rynku - podkreślił Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Zobacz także

Dodatkowo, uatrakcyjniając nocne zakupy mamy nadzieję, że ruch klientów lepiej rozłoży się w trakcie całej doby i tym samym zakupy w trakcie dnia będą bardziej komfortowe

Maciej Łukowski

Szczegółowy regulamin akcji, pełna lista wyłączeń, a także lista ponad 2000 sklepów, które będą działały całodobowo w nocy z piątku na sobotę dostępne są na stronie biedronka.pl.

Kilka dni wcześniej sieć Biedronka ogłosiła dodatkowe promocje np. dla seniorów, którzy zgodnie z rządowymi obostrzeniami mogą robić zakupy w godz. 10-12.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe