Zamknij

Biedronka zmierza w stronę sklepu numer 3000. Podano nowe lokalizacje

30.09.2019 18:07
Biedronka nowe sklepy 2019. Podano lokalizacje nowych placówek. Gdzie?
fot. ksokolowska/Shutterstock (ilustracyjne)

Oława, Gdynia czy Nowy Sącz - to tylko niektóre miasta, w których na przełomie września i października zostaną otwarte nowe markety Biedronki. To prawdopodobne, że do końca roku liczba sklepów tej sieci przekroczy 3000.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Linkedin

Biedronka, największa sieć sklepów w Polsce, zapowiedziała otwarcie kolejnych placówek.

Tylko 30 września dla klientów zostały oddane 4 nowe sklepy w regionach całej Polski - Świecie na Kujawach, lubuski Konotop, małopolskie Mokrzyska i dolnośląska Oława.

Kolejne dni października przyniosą następne otwarcia – klienci odwiedzą nowe sklepy m.in. w Gdyni i Nowym Sączu, a także zmodernizowane sklepy w Łodzi i Częstochowie.

Zobacz także

Nowe i wyremontowane markety Biedronki
fot. Biedronka

Miejscowości, w których otwierane są nowe Biedronki są bardzo zróżnicowane, dla przykładu pierwsza Biedronka w Mokrzyskach przypada na 3200 mieszkańców, czyli wszystkich tam zameldowanych. Dla porównania po otwarciu 26 sklepu w Gdyni, na jedną Biedronkę będzie tam przypadało 9500 mieszkańców.

Z każdym tygodniem staramy się otwierać nowe placówki lub te które zmodernizowaliśmy do najnowszego standardu. Sklepy, które uruchamiamy zyskują nowe oblicze, są jeszcze bardziej przestronne i intuicyjne dla klientów. Każdemu otwarciu towarzyszą duże rabaty, a po zakupach zapraszamy naszych klientów na degustacje kawy, ciast czy pieczywa. Nie zapominamy również o najmłodszych – dla nich przygotowujemy balony i animacje

Szymon Sochacki, dyrektor ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka

Na koniec pierwszej połowy 2019 roku Biedronka liczyła aż 2916 sklepów, które odwiedzało średnio 4 mln klientów w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce. Celem sieci na ten rok jest 3000 sklepów.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat. prasowe