Zamknij

Biedronka: markowe chipsy za darmo. Promocja na mecze Euro

10.06.2021 09:40
chipsy na półkach w sklepie
fot. Polska Press/East News

Oglądanie meczów razem ze znajomymi to znacznie więcej emocji, niż śledzenie gry samemu. Biedronka zachęca do wspólnego kibicowania, rozdając za darmo chipsy Lays. Każdego dnia promocji można dostać za darmo dwie paczki.

Biedronka kusi klientów promocjami, w których produkty można zdobyć za darmo. Tak było między innymi przed długim czerwcowym weekendem – sieć handlowa miała dla robiących zakupy prezent w postaci łącznie gratisowych 28 piw.

Zapasy, tym razem chipsów, mogą zacząć robić także kibice szykujący się do oglądania Mistrzostw Europy. Biedronka zachęca do codziennego odwiedzania sklepów obiecując dwie paczki Laysów za darmo do 12 czerwca 2021 roku.

Biedronka rozdaje chipsy Lays za darmo. Promocja dla kibiców

Kibice mogą już szykować się na promocje, które pozwolą im przygotować się do wspólnego oglądania meczów Euro 2021. Pierwsze promocje z piwem za darmo już ruszyły: prezenty dla klientów ma Carrefour, Stokrotka oraz Delikatesy Centrum.

Biedronka za darmo rozdaje na razie chipsy Lays. Każdego dnia do soboty 12 czerwca 2021 łącznie otrzymać można po dwie paczki w prezencie.

Obowiązuje zasada 2+1: przy zakupie trzech paczek chipsów Lays cena najtańszej z nich odejmowana jest od kwoty do zapłacenia. Dzienny limit zakupów objętych promocją został ustalony na 6 produktów, a więc za darmo można otrzymać 2 paczki.

biedronka_chipsy_za_darmo_euro_02

Smaki chipsów można dobierać niemal dowolnie: w promocji dostępne są paczki o wadze od 125 gramów do 185 gramów.

Do odbiory prezentu niezbędne jest aktywna karta lojalnościowa „Moja Biedronka”. Trzeba mieć też zapewne trochę szczęścia i trafić na chipsy, na które ma się ochotę – sieć handlowa zastrzegła, że produkty w promocji będą oferowane tylko do wyczerpania zapasów.

Najświeższe wiadomości na temat Euro 2021 można znaleźć w serwisie sportowym RadioZET.pl.

RadioZET.pl/Biedronka