Zamknij

Dzień Matki. Biedronka i Glovo dostarczy kwiaty oraz prezenty

25.05.2020 15:44
Biedronka dostarczy kwiaty i prezenty z okazji Dnia Matki. Jakie ceny?
fot. Evgeny Atamanenko/Shutterstock (ilustracyjne)

Biedronka wraz z aplikacją mobilną Glovo dostarczą z okazji Dnia Matki paczki z prezentami pod wskazany adres. Jak można zamówić prezenty i ile one kosztują?

Biedronka, która prowadzi w całej Polsce ponad 3 tys. stacjonarnych marketów, przygotowała specjalną ofertę z okazji Dnia Matki. Jest ona szczególnie skierowana do rodzin, które nie mają codziennego kontaktu z powodu obostrzeń podczas pandemii koronawirusa.

Sieć sklepów we współpracy z aplikacją mobilną Glovo przygotowała specjalną ofertę zakupów na odległość. Klienci mają do wyboru trzy pakiety podarunków z okazji Dnia Matki.

Biedronka dostarczy kwiaty i prezenty z okazji Dnia Matki

W specjalnej ofercie Biedronki i Glovo dostępnej tylko 25 i 26 maja znajdą się trzy zestawy prezentowe:

Biedronka rozdaje produkty "za darmo" z okazji Dnia Matki

W skład zestawu nr 1 wchodzi: 15 tulipanów, czekoladki Merci 250 g, krem do ciała Nivea Soft 300 ml oraz czekolada Toblerone 100 g. Zestaw 2 tworzy: 11 róż, praliny Raffaello 150 g, kawa rozpuszczalna Jacobs Kronung 200 g oraz balsam do ciała Eveline Vegan 175 ml. Z kolei zestaw nr 3 to: 7 tulipanów, waniliowe Ptasie Mleczko Wedel 380 g, krem do ciała Nivea Soft 300 ml oraz herbatę czarną Lipton Yellow Label 92 torebki.

Każdy z zestawów wraz z dostawą pod wskazany adres będzie dostępny w cenie 49,99 zł. Biedronka zapewni możliwość wyboru sentencji z życzeniami dla Mamy, która zostanie wydrukowana na rachunku dołączonym do zakupów.

W związku z Dniem Matki 25 i 26 maja współpraca Biedronki z Glovo została rozszerzona na kolejne 4 miasta: Białystok, Gliwice, Sosnowiec, Chorzów. Jak dotąd zamówienia będzie można składać również na terenie: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.

Biedronka i Glovo

Zobacz także

- Klienci doceniają tę formę dokonywania zakupów, dlatego staramy się dawać im nowe możliwości podnoszenia komfortu, szczególnie w takich chwilach jak Dzień Matki. Dopasowujemy się do ich potrzeb nie tylko w zakresie wysokiej jakości i codziennie niskich cen, ale również poprzez elastyczną formę składania zamówień - komentował Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

W ramach współpracy Biedronki z Glovo do dyspozycji klientów jest 1500 produktów dostępnych w sklepach, najczęściej wybieranych podczas zakupów. Klienci kupią online przed siedem dni w tygodniu produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji. Aplikacja Glovo jest dostępna w sklepach internetowych: Google Play oraz Apple App Store.

RadioZET.pl/mat. prasowe