Zamknij

Biedronka: 18 piw za darmo. Dwudniowa promocja

16.09.2021 13:07
skrzynka piwa
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Ulubiona promocja piwoszy wraca do Biedronki. Tym razem w prezencie można będzie zgarnąć 9 piw. Akcja potrwa dwa dni, można więc będzie skorzystać z niej dwukrotnie, odbierając łącznie 18 piw w gratisie.

Piwo za darmo to promocja, która wzbudza zainteresowanie wśród wielu klientów. Nadchodzący weekend przyniesie im wiele wrażeń: do wyboru będą mieć prezenty oferowane przez kilka różnych sklepów.

Lidl oferuje 4 piwa za darmo, Żabka zaprasza po odbiór 2. Ilościowo przebiła ich Biedronka, w której można dostać nawet 18 butelek w prezencie. Konkurencyjne sieci dają jednak znacznie większy wybór trunków.

Piwo za darmo w Biedronce. 18 butelek za darmo

Biedronka zaprasza klientów zainteresowanych otrzymaniem piwa w prezencie do odwiedzenia sklepów 17 i 18 września 2021 roku.

Łącznie można otrzymać za darmo 18 butelek, o ile zgłosi się do Biedronki zarówno w piątek, jak i sobotę. Dzienny limit został bowiem wyznaczony na 9 gratisowych piw.

Akcja dotyczy dwóch piw: Hopfe Pilsener oraz Hopfe Weissbier, które w ramach promocji można mieszać do woli.

biedronka_piwo_za_darmo_17_wrzesnia_2021_01
fot. materiały prasowe

Warunkiem otrzymania od Biedronki piwnego prezentu jest zgłoszenie się do kasy z 18 butelkami piwa Hopfe. Zapłacić trzeba będzie za 9, kolejne 9 nie będzie za darmo.

Żeby skorzystać z promocji, należy posiadać kartę „Moja Biedronka”. Odbierając tak dużo piw za darmo warto pamiętać, że picie alkoholu szkodzi.

RadioZET.pl/Biedronka