Zamknij

Biedronka: 12 piw za darmo. Tylko w piątek 20 listopada 2020

18.11.2020 07:59
kolejka do Biedronki
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Biedronka rozda 12 piw za darmo posiadaczom kary lojalnościowej. Żeby dostać w prezencie pół kraty piwa, trzeba zapłacić za drugą połowę. Kto pierwszy, ten lepszy.

Promocja przygotowana przez Biedronkę jest bardzo prosta. W piątek 20 listopada 2020 osoby dysponujące kartą „Moja Biedronka” mogą liczyć na pokaźny prezent: 12 piw za darmo.

Żeby je otrzymać, wystarczy zgłosić się do kasy z kratą piwa, czyli 24 butelkami. 12 najtańszych (albo gdy są w tej samej cenie - po prostu 12 z nich) Biedronka zafunduje za darmo.

Piwo za darmo w Biedronce. Pół kraty gratis w piątek 20 listopada 2020

Piwosze chcący dostać od Biedronki 12 piw za darmo muszą się spieszyć. Sieć zastrzega, że promocja obowiązuje tylko 20 listopada 2020 i można z niej skorzystać tylko do wyczerpania zapasów.

Zobacz także

W przeciwieństwie do analogicznej akcji przeprowadzonej przez Lidla, klienci nie będą mieli dowolności w wyborze trunków. Za darmo można będzie bowiem otrzymać tylko wybrane produkty. Na liście znajdują się piwa Carlsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Karmi, Somersby i Żywiec. Można je mieszać dowolnie.

Z promocji można skorzystać tylko raz: pół kraty piwa za darmo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka.

Zobacz także

Ponieważ część Biedronek przeszła w tryb całodobowy, pierwszeństwo w odebraniu za darmo bardziej atrakcyjnych piw można zyskać pojawiając się w sklepie po północy. W piątkowy poranek półki mogą być już więc poważnie przetrzebione.

Piwosze są rozpieszczani przez rywalizację między Biedronką a Lidlem. Ta ostatnia sieć handlowa akcję o identycznych zasadach, jednak ograniczoną do możliwości otrzymania 4 piw za darmo przy zakupie 8, przeprowadziła tydzień wcześniej. W ofercie konkurenta Biedronki można było wybierać między wszystkimi oferowanymi w sprzedaży piwami butelkowymi; amatorzy piwa szykujący się na promocję 20 listopada 2020 będą mieć wybór ograniczony.

Zagłosuj

Kto robi lepsze promocje?

Liczba głosów:

Osoby wybierające się po odbiór 12 piw za darmo muszą pamiętać, że w godzinach 10:00-12:00 w Biedronce obowiązują godziny dla seniorów. W tym czasie na terenie sklepu będą mogły przebywać tylko klienci w wieku 60 lub więcej lat.

RadioZET.pl/Biedronka