Zamknij

Prace serwisowe w Banku Millennium i ING

15.02.2020 14:31
Bank Millennium. ING Bank Śląski. Prace serwisowe w weekend
fot. sanjagrujic/Shutterstock (ilustracyjne)

Bank Millennium i ING Bank Śląski zapowiedział prace serwisowe w nocy z 15 na 16 lutego. Co to oznacza dla klientów? 

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Osoby posiadające rachunki w dwóch dużych działających w Polsce bankach powinni przygotować się na utrudnienia w dostępnie do swoich kont, przelewów czy kont internetowych.

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę (15 - 16 lutego) w godz. 00:00 - 05:30 zaplanowano prace serwisowe.

W tym czasie klienci mogą napotkać problemy z dostępem do bankomatów i wpłatomatów, Mojego ING (w tym jego funkcji, czyli m.in. kantoru i modułu Makler), aplikacji mobilnej Moje ING mobile, ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych i płatności internetowych - Płać z ING.

Zobacz także

Nie będzie również można aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej.

"Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wcześniej wypłać gotówkę. Możesz to zrobić bezpłatnie na dwa sposoby: w każdym bankomacie ING oraz Planet Cash i w sklepach, przez tzw. cashback (m.in. w Żabkach czy na stacjach paliw)" - napisał w komunikacie ING Bank Śląski.

Bank Millennium

W nocy z soboty na niedzielę (z 15 na 16 lutego 2020 r.) w godz. 1:00-4:00 Bank Millennium również planuje prace serwisowe.

Z tego powodu niedostępne będzie Millenet i aplikacja mobilna, płatności BLIK, płatności online i kartami.

"Jeśli planujesz w tym czasie jakieś operacje, proponujemy zrobić je wcześniej i wypłacić potrzebną gotówkę. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną dostępność systemu" - przekazał klientom Bank Millennium.

Zobacz także

RadioZET.pl/Bankier.pl