Zamknij

Awaria usług UPC. Problemy z internetem i tv

Redakcja
03.12.2021 09:30
Awaria usług UPC. Problemy z internetem i tv
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

„Użytkownicy raportują o problemach z UPC” czytamy w serwisie Downdetector.pl, który monitoruje problemy i przestoje w oferowaniu usług przez firmy. Odbiorcy skarżą się na problemy z łącznością z internetem oraz dostępem do kanałów telewizyjnych z oferty UPC.

UPC Polska walczy z awarią. Lider cyfrowych usług: telewizji, światłowodowego internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych zmaga się z problemami technicznymi. Klienci skarżą się na brak możliwości korzystania z części usług.

Przed godziną 6:00 w piątkowy (3 grudnia 2021) poranek zaczęły pojawiać się utrudnienia w dostępie do oferty telewizyjnej i internetowej.

UPC walczy z awarią. Problemy z dostępem do internetu i telewizji

Na czym polega poranna awaria w sieci UPC? Użytkownicy, którzy próbują zalogować się do sieci widzą komunikat „Połączono, brak internetu”. Zauważalne są także problemy z dostępem do telewizji kablowej.

foto

Problemy techniczne UPC są obecnie najbardziej odczuwalne dla klientów w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Bydgoszczy.

Nad ogólnopolską awarią pracują już przedstawiciele UPC. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym firmy z prośbą o informacje na temat tej kryzysowej sytuacji. W oficjalnych kanałach komunikacji firmy ie pojawiła się jeszcze żadna informacja na ten temat. Czekamy na odpowiedź.

RadioZET.pl/Downdetector.pl