Zamknij

Awaria Facebooka i Messengera. Problemy z wiadomościami

25.02.2021 17:09
Facebook
fot. ISOPIX/EAST NEWS

Facebook nie działa. Wielu użytkowników serwisu społecznościowego straciło możliwość komunikowania się za jego pomocą ze znajomymi. Wysyłane w konwersacjach wiadomości gubią się i nie wiadomo, czy zostaną dostarczone.

Awaria Facebooka i Messengera sprawiła, że część wysyłanych wiadomości nie dochodzi do adresatów. Problemy z prowadzeniem konwersacji pojawiły w Polsce się po godz. 16:00 i do godz. 17:00 nie zostały jeszcze usunięte.

Wypowiedzi nie są wyświetlane głównie użytkownikom, którzy korzystają z Facebooka na komputerze. Zaginione wiadomości można zazwyczaj przeczytać poprzez aplikację na telefonie.

Facebook: awaria Messengera 25 lutego 2021. Kiedy rozmowy zaczną działać?

Sygnały o awarii dotarły już do specjalistów z Facebooka, którzy pracują nad usunięciem awarii. Poprosiliśmy serwis o komentarz, opublikujemy go gdy tylko otrzymamy odpowiedzi na pytania.

Najbardziej widocznym przejawem awarii Facebooka są problemy z wyświetlaniem wiadomości przy korzystaniu z serwisu przez stronę internetową. Niewykluczone, że awaria dotknęła także inne aspekty działania serwisu.

Problemy z korzystaniem z Facebooka i Messengera zgłosiły już tysiące użytkowników z całej Polski.

Kłopoty z działaniem Messengera to kolejna awaria internetowa, do jakiej doszło dziś w Polsce. Wcześniej problemy z korzystaniem z sieci mieli klienci Vectry.

RadioZET.pl