Zamknij

Amazon Prime w Polsce. Filmy, seriale i gry bez limitu

12.10.2021 14:42
Amazon Prime w Polsce. Filmy, seriale i gry bez limitu
fot. Shutterstock.com/dennizn

Amazon udostępni w Polsce usługę Prime. Użytkownicy w ciągu 24 godzin otrzymają pod wskazany adres wybrane produkty oznaczone logo akcji. Dostawa ma być błyskawiczna i bezpłatna. Sprawdzamy, ile będzie kosztowała subskrypcja usługi na polskim rynku.

Amazon to jeden z największych na świecie e-sklepów. W Polsce pracuje dla niego już ponad 23 tysiące osób. Placówki Amazon znajdują się w Sadach pod Poznaniem, w Świebodzinie, Sosnowcu, Kołbaskowie (koło Szczecina), w Bielanach Wrocławskich, Pawlikowicach (koło Łodzi), Łodzi, Okmianach (koło Bolesławca) i Gliwicach oraz w Gdańsku.

W każdym z tych miejsc potrzeba rąk do pracy. Niedawno pisaliśmy, że gigant z branży e-commerce otworzył dziesiąte centrum logistyczne i szuka pracowników na czas przedświąteczny. Firma zatrudni na etat nawet 9 tys. osób. Ile można zarobić?
 

Jaka cena usługi Amazon Prime w Polsce?

Amazon rozwija się nie tylko stacjonarnie. Firma poinformowała właśnie, że zaoferuje polskim użytkownikom bezpłatne dostawy produktów z ponad 30 kategorii. Promocja będzie dotyczyła produktów, które są oznaczone logo „Prime”, Zostaną one dostarczone za darmo następnego dnia od złożenia zamówienia pod adres domowy, Paczkomatu lub punktów odbioru. Serwis nie będzie stawiał limitu wartości minimalnego zamówienia, a odbiorcy mogą uzyskać dostęp do filmów i seriali Prime oraz bezpłatnych gier komputerowych wraz z comiesięczną subskrypcją kanału Twitch na Prime Gaming.

Z jakimi kosztami muszą liczyć się użytkownicy? Pierwsze 30 dni to bezpłatny okres próbny. Użytkownicy, którzy będą chcieli dalej korzystać z oferty Prime będą mieli do wyboru dwie opcje płatności. Pierwsza to opłata roczna w wysokości 49 zł, a druga do wyboru to opłata miesięczna 10,99 zł.

W przyszłości planujemy wprowadzić jeszcze większy wybór produktów dostarczanych jeszcze szybciej oraz rozszerzyć naszą ofertę filmów i seriali o kolejne pozycje

Jamil Ghani, wiceprezes Amazon Prime

Z kolei cytowany w komunikacie dyrektor generalny Amazon.pl Mourad Taoufiki podkreślił, że wprowadzając Amazon Prime do Polski, firma może zaoferować darmową dostawę nawet następnego dnia, dostęp do nagradzanych filmów i seriali, a także gier komputerowych i o wiele więcej.Unikatowy program m dostarczyć użytkownikom dostęp do najwyższej jakości rozrywki.

RadioZET.pl