Zamknij

Allegro Smart! Week. Ruszył festiwal wyprzedaży

27.09.2021 15:33
mężczyzna przy komputerze
fot. materiały prasowe

Darmowe dostawy i zniżki niedostępne nigdzie indziej - Allegro Smart! Week ma pozwolić klientom na upolowanie wypatrzonych wcześniej produktów w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach.

Allegro po raz kolejny uruchomiło festiwal zakupowy. Przez tydzień, nazwany przez platformę Smart! Week, klienci korzystający z usługi Smart! – także w darmowej odsłonie Smart! na Start – mogą kupować biorące udział w festiwalu produkty ze zniżkami sięgającym nawet 70 procent.

Akcja potrwa tydzień, każdego dnia szykowane są nowe okazje do upolowania. Oprócz niższych cen Allegro obiecuj także nieograniczone darmowe dostawy i zwroty w trakcie trwania festiwalu.

Allegro Smart! Week. Nieograniczone darmowe dostawy

Allegro Smart! Week oferuje dwa rodzaje okazji: nieograniczone, dostępne przez cały tydzień, i ograniczone, dostępne tylko w krótkim wyznaczonym czasie i z limitem sztuk. To właśnie w tym drugim przypadku można spodziewać się obniżek o 70 procent. Trzeba jednak być szybkim i czujnym, żeby je upolować.

Allegro pochwaliło się, że tegoroczna edycja Smart! Week jest znacznie bardziej okazała od festiwalu zakupów z 2020 roku. Zapewniła o tym Aleksandra Sroka-Krzyżak, Strategy Director w Allegro.

W tym roku – dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu sprzedawców, którzy dołączyli do promocji – skala akcji będzie dwukrotnie większa. Na klientów czekają miliony przecenionych produktów we wszystkich kategoriach - sprzęt AGD, komputery, narzędzia, smartfony i telewizory LCD, a także popularne detergenty, pieluszki, perfumy i nie tylko. Niektóre z nich nawet do 70 procent taniej.

Aleksandra Sroka-Krzyżak

Allegro poinformowało ponadto, że w festiwalu Allegro Smart! Week mogą wziąć udział użytkownicy usługi Allegro Smart! – uprawnieni są także osoby korzystające z pakietu próbnego Smart! na Start, zwykłego pakietu Smart!, Smart! Student lub Smart! współdzielonego w ramach grupy rodzinnej.

Allegro Smart! Week potrwa przez tydzień, od 27 września do 3 października 2021. Na klientów czekają łącznie tysiące okazji, w tym możliwość kupienia w okazyjnych cenach produktów marek Apple, Xbox, Realme czy Xiaomi.

RadioZET.pl/Allegro