Zamknij

Awaria w Alior Banku. Nie działa bankowość elektroniczna

01.07.2020 11:06
Alior Bank. Awaria. Bank tłumaczy, co się stało
fot. Shutterstock/apichon_tee (ilustracyjne)

Nie działa bankowość elektroniczna w popularnym banku. Alior Bank poinformował o awarii, a internauci nie kryją oburzenia.

Brak możliwości zalogowania się do serwisu bankowego i awaria aplikacji mobilnej. Alior Bank zalicza kolejną wpadkę techniczną a jego klienci nie kryją rozczarowania i zgłaszają w sieci swoje uwagi.

Jeden z klientów donosi, że nie przeciążona jest również infolinia Alior Banku. Bank opublikował oświadczenie w tej sprawie.

Awaria w Alior Banku. Co się stało?

„Ile razy w miesiącu można przepraszać?!”, „Znów awaria techniczna, chodzi o nasze pieniądze”. Takie i inne komentarze klientów można przeczytać pod postem opublikowanym przez Alior Bank na Facebooku.

Zobacz także

Bank poinformował o braku możliwości zalogowania się do aplikacji mobilnej i serwisu transakcyjnego, a także do Kantoru Walutowego. Zakłócenia mogą trwać kilka godzin.

Alior Bank poinformował też, że klienci nie powinni mieć problemów przy transakcjach kartą w sklepach i przy wypłacie pieniędzy z bankomatu.  

„Pracujemy nad przywróceniem dostępności usług. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość” – czytamy w oświadczeniu banku.

RadioZET.pl