Zamknij

Paczka z AliExpress dotrze w 15 dni. Są nowe zasady dostaw

29.03.2021 13:52
Paczka z AliExpress dojdzie w 15 dni
fot. Tada Images/shutterstock (ilustracyjne)

Już nie trzeba będzie czekać kilku miesięcy za przesyłkę z AliExpress. Spółka wprowadza ekspresowe dostawy dla wybranych towarów.

AliExpress, portal sprzedażowy należący do Alibaba Group, działa od ponad 10 lat. Dostawcy produktów, którzy korzystają z usług strony AliExpress, to przeważnie małe lub średnie firmy z Chin, przez co czas oczekiwania na towar sięgał często kilku miesięcy.

Spółka ogłosiła uruchomienie gwarantowanej 15-dniowej dostawy do Polski. Oferta dotyczy wybranych produktów oznaczonych etykietą „15-dniowa dostawa”.

AliExpress i ekspresowa dostawa

Firma poinformowała o skróceniu czasu dostaw przesyłek do Polski. Takie przyspieszenie ma związek m.in. ze współpracą z dostawcą usług logistycznych firmą Cainiao, która postawi w Polsce automaty paczkowe AliExpress.

W nieco ponad dwa tygodnie do klientów dostarczone zostaną towary z kategorii: sprzęt AGD, elektronika użytkowa oraz produkty do pielęgnacji urody, sportu i zdrowia.

Spółka dodaje, że akcja 15-dniowych dostaw do Polski zbiega się z coroczną wiosenną wyprzedażą na platformie AliExpress. W tym roku dodatkową okazją jest jubileusz 11 urodzin istnienia AliExpress, który przypada na 29 marca. Z tej okazji na kupujących będą czekały rabaty sięgające nawet 70 proc.

RadioZET.pl/mat.pras