Zamknij

Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje mieszkania za 50 tys. zł

16.07.2020 14:26
Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje mieszkania za 50 tys. zł
fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News (ilustracyjne)

Agencja Mienia Wojskowego oferuje mieszkania, samochody i inny sprzęt w okazyjnych cenach. Zainteresowanie jest tak duże, że strona AMW padła.

Największe zainteresowanie wywołały mieszkania oferowane przez AMW, które wcześniej były wykorzystywane na potrzeby armii. Jeden z lokali znajduje się w miejscowości Leźnica Wielka, w gminie Parzęczew (woj. łódzkie). 

Za dwupokojowe 32-metrowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i WC w przetargu można nabyć za 50 tys. zł (cena wywoławcza). W Leźnicy Wielkiej wojsko sprzedaje więcej lokali do 75 metrów kwadratowych - ich ceny wywoławcze wahają się pomiędzy 50 a 100 tys. zł. 

AMW oferuje za bezcen nie tylko mieszkania

Z kolei w Legnicy (woj. dolnośląskie) 41-metrowy lokal z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką, WC oraz piwnicą został wyceniony na 109 tys. zł. Za to dwupokojowe mieszkanie pod Poznaniem, o powierzchni 32 metrów kwadratowych, wystawione zostało za 150 tys. zł. W większości mieszkania wystawione w ramach przetargu wymagają gruntownego remontu.

Zobacz także

AMW oferuje nie tylko mieszkania. Na przykład w Tarnowie można kupić cały budynek o powierzchni niemal 375 m kw. Trzykondygnacyjny budynek można nabyć już za 460 tys. zł. 

Agencja do sprzedaży wystawia również pojazdy. Wśród nich Fiat Punto za 1500 zł, autobus pasażerski AUTOSAN H-9 za 10 000 zł czy minibus IVECO DAILY 35.10V za 4500 zł. 

Zainteresowanie ofertą AMW w czwartek było tak duże, że strona internetowa z ofertami i przetargami przestała działać. Po wejściu w link wyświetlała się tylko informacja "przerwa techniczna".

RadioZET.pl/Gazeta.pl/Domiporta.pl