Zamknij

500 plus w Lidlu. Na czym polega oferta sieci handlowej?

28.07.2020 08:52
500 plus w Lidlu. Na czym polega oferta sieci handlowej?
fot. defotoberg/Shutterstock (ilustracyjne)

500 plus z Lidla - takimi hasłami zachęca klientów do oszczędzania niemiecka sieć handlowa. W jaki sposób można zaoszczędzić kilkaset złotych na zakupach?

Lidl, który w całej Polsce prowadzi ponad 700 sklepów, promuje wśród klientów korzystanie z aplikacji mobilnej. Lidl Plus pozwala nie tylko na gromadzenie informacji o zakupach, ale także korzystanie z różnego rodzaju zniżek dostępnych tylko w tym programie lojalnościowym.

Jak podał portal Wiadomościhandlowe.pl, inną opcją oszczędzania przez Lidl Plus jest elektroniczna zdrapka, którą klienci otrzymują po zeskanowaniu karty i dokonaniu zakupów. Dzięki niej można otrzymać kolejne e-kupony rabatowe - do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

500 plus z Lidla

Lidl na reklamie przedstawił wyniki analizy, która pokazała średnią oszczędność 500 zł miesięcznie przy korzystaniu z aplikacji mobilnej sieci handlowej.

Zobacz także

Taki wynik jest możliwy przy założeniu, że klient jednorazowo skorzystał z każdego kuponu, każdej oferty i każdej zdrapki.

Wynik 500 zł miesięcznie uzyskano na podstawie analizy danych pomiędzy styczniem a majem 2020 roku. Lidl prawdopodobnie celowo podkreślił kwotę 500 zł, aby nawiązać do popularnego rządowego programu Rodzina 500 plus.

Aplikacja Lidl Plus jest dostępna na Androida i iOS. 

RadioZET.pl/Wiadomościhandlowe.pl