Zamknij

10 piw za darmo na weekend. Promocja 26 czerwca 2021

23.06.2021 12:27
piwo na półkach w sklepie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

W środę 23 czerwca 2021 wszystko będzie już wiadome – Polska rozegra drugi mecz o wszystko w finałach Mistrzostw Europy, tym razem ze Szwecją. Darmowe piwo, jakie w sobotę będzie rozdawać Kaufland, będzie więc mogło zostać wykorzystane do oblewania radości lub topienia smutków.

Piwo za darmo to doskonały prezent dla kibiców, którym Euro 2020 serwuje prawdziwą emocjonalną huśtawkę. Morowe nastroje po przegranym meczu otwarcia ze Słowacją zmieniły się w szalony entuzjazm po „zwycięskim remisie” z Hiszpanią w pierwszym meczu o wszystko.

Kibice rozpieszczani są przez sieci handlowe promocjami, które ułatwiają wspólne oglądanie spotkań polskiej reprezentancji. Za darmo można było zdobyć chipsy, a w sobotę na odbiór czekać będzie w Kauflandzie 10 piw za darmo. Lub wielokrotność tej liczby.

Piwo za darmo w Kauflandzie. 10 butelek w prezencie 26 czerwca 2021

Kaufland zaprasza miłośników piwa za darmo w sobotę 26 czerwca 2021 roku. Do wzięcia w prezencie będzie 10 butelek złocistego trunku.

Sieć handlowa nie mówi o tym wprost, ale z promocji można skorzystać tyle razy, na ile będzie miało się ochotę. Wystarczy, że kolejne piwa za darmo zostaną uwzględnione na następnym paragonie.

Kaufland zamierza rozdawać klientom 10 butelek piwa Żywiec. Żeby skorzystać z promocji, należy zgłosić się do kasy z 20 butelkami tego piwa. Cena połowy z nich zostanie odjęta od rachunku. W praktyce będzie to oznaczać, że realna cena za butelkę wyniesie w promocji 1,49 zł.

Szykując się do świętowania wyjścia polskiej reprezentacji z grupy lub szukając sposobów na wyciszenie rozczarowania po porażce lub „przegranym remisie” w meczu ze Szwecją zawsze należy pamiętać, że alkohol szkodzi, szczególnie w dużych ilościach.

Mecz Polska - Szwecja będzie relacjonowany na żywo na RadioZET.pl. Wskazujemy także, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć drugi mecz o wszystko w telewizji.

RadioZET.pl/Kaufland