Zamknij

Biedronka otworzy swój trzeci outlet. Tym razem we Wrocławiu

Piotr Drabik
05.03.2019 15:50
Biedronka otworzy trzeci outlet. Tym razem we Wrocławiu. Handel
fot. Tupungato/Shutterstock (ilustracyjne)

Sieć sklepów Biedronka zapowiedział otwarcie trzeciego w Polsce sklepu wyprzedażowego. Outlet powstanie we Wrocławiu. Wcześniej podobne markety otwarto w Poznaniu i Gdańsku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - BIZNES na Facebooku

Biedronka, sieć sklepów należących do portugalskiej spółki Jeronimo Martins, obejmuje przede wszystkim około 2900 marketów w całej Polsce.

Firma wchodzi również coraz mocniej w rynek outlet - czyli wyprzedaży produktów tekstylnych i przemysłowych wycofanych z regularnej sprzedaży w dyskontach. 

Jak podał serwis Dlahandlu.pl, po Gdańsku i Poznaniu trzeci taki sklep zostanie otwarty we Wrocławiu. Wyprzedażowy market powstanie przy ulicy Baciarellego. Do końca marca można starać się o pracę w najnowszej placówce Biedronki.  

Zobacz także

Ponad dwa tygodnie temu, 14 lutego, podobny outlet otwarto w Gdańsku przy ul. Rakoczego. Z kolei od 12 lipca ubiegłego roku działa pierwszy outlet Biedronki w Polsce - w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 roku.

Według portalu w ciągu trzech tygodni zakupy w sklepie zrobiło 14 tys. klientów, którzy średnio wydali 60 zł. Najwięcej jeden z nich zostawił w kasie outletu 24 tys. zł jednorazowo.

Zobacz także

RadioZET.pl/Dlahandlu.pl/PTD