Zamknij

To praca marzeń i można nieźle zarobić. Pieszczoch szczeniaków poszukiwany

07.11.2018 12:37
Szczeniak na kanapie bawi się zabawką
fot. Shutterstock

Jeśli masz dość swojej pracy, ta oferta powinna przypaść ci do gustu. To praca marzeń dla wszystkich miłośników zwierząt i małych, słodkich szczeniaków. 

Jak wiadomo zwierzęta to jedni z najlepszych przyjaciół ludzi. W szczególności mowa o psach, które czasem, jak nikt inny, potrafią poprawić humor i sprawić, że dzień staje się znacznie lepszy. Doskonale wiedzą o tym wszyscy psiarze, którzy najchętniej każdą chwilę spędzaliby z pupilem, drapiąc go za uchem i chodząc na długie spacery. Teraz na rynku pracy pojawiła się zaskakująca oferta, dzięki której można połączyć przyjemne z pożytecznym. Jedyny wymóg: nieskończona miłość do zwierząt. 

Zobacz także: Jak szukać pracy? Jest kilka prostych i skutecznych sposobów

Praca chałupnicza - co to takiego?

Zanim przejdziemy do konkretnej oferty pracy, musicie wiedzieć, że jest to praca dorywcza, tzw. praca chałupnicza. Można na niej nieźle zarobić, ale nie jest zajęciem na stałe. 

Z pracami chałupniczymi jest tak, że trzeba na nie uważać, ponieważ można naciąć się na szemraną ofertę. Ta jednak jest sprawdzona i... cieszy się olbrzymim zainteresowaniem!

Okazuje się, że poszukiwany jest... pieszczoch szczeniaków. Jak sama nazwa wskazuje, w tym zajęciu chodzi o to, żeby uwielbiać zabawę z małymi psiakami. Poznajcie szczegóły tej oferty.

Zobacz także: Czym warto pochwalić się w CV? Te zainteresowania powinieneś wpisać

Pieszczoch szczeniaków poszukiwany

Aby spełnić swoje marzenie i pracować jako "pieszczoch szczeniaków", należy udać się do Dallas, gdzie znajdziemy restaurację z parkiem dla psów. Mutts Canine Cantina otwiera właśnie swój drugi lokal, gdzie właściciele psów mogą się odprężyć i spokojnie zjeść, a ich pupile w tym czasie otrzymają odpowiednią opiekę. 

Obecnie właściciele Mutts poszukują osób, które zaopiekują się szczeniakami i dorosłymi psami oraz będą je odpowiednio dopieszczać. Co więcej, za godzinę "ciężkiej pracy" można zarobić aż 100 dolarów. Co trzeba zrobić, aby w ogóle zostać zauważonym? Jako CV należy stworzyć wideo lub zdjęcie, które zobrazuje nasze zdolności do zabawy ze zwierzętami. Pliki należy umieścić na Instagramie do 12 listopada i oznaczyć @muttscantina i hasztagiem "MUTTSpuptern". Firmie najbardziej zależy na kreatywności. 

Są tutaj jacyś zainteresowani? ;)

Zobacz także: Własny biznes ma wiele zalet, ale jak go założyć? Podpowiadamy