Zamknij

Bezpieczna ekipa Viessmann, czyli jak dbać o czyste powietrze w dobie pandemii

Bezpieczna ekipa Viessmann, czyli jak dbać o czyste powietrze w dobie pandemii
fot. Shutterstock

 

Serwis instalacji grzewczych powinien być priorytetem dla osób, które chcą oddychać czystym powietrzem. Pozwala on nie tylko zaoszczędzić spore sumy na wymianie urządzeń, ale przede wszystkim przyczynia się do walki ze smogiem i utrzymania dobrego stanu zdrowia całej rodziny.

Decyzja o wymianie sprzętu na nowy, ekologiczny i bezpieczny podejmowana jest często w okresie jesienno-zimowym, gdy zanieczyszczenie powietrza ma już realny negatywny wpływ na samopoczucie i układ oddechowy w całym sąsiedztwie. Dlatego warto pomyśleć o zmianach trochę wcześniej.

Bezpieczna Ekipa do serwisowania w Twoim domu

Viessmann przychodzi z pomocą w serwisowaniu instalacji grzewczych vol. 20. Bezpieczna ekipa działa nieprzerwanie przez cały rok. Dzieję się tak również w czasie lockdownu, dlatego nie trzeba odkładać w czasie decyzji o wymianie sprzętu na bardziej ekologiczny i bezpieczny.

„Bezpieczna Ekipa” stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, higienę i wysokie standardy obsługi. W praktyce oznacza to zredukowanie do minimum kontaktu osobistego przy zakupie i montażu urządzenia, a także możliwość złożenia zamówienia zdalnie. Wybór systemu grzewczego może odbywać się on-line, a fachowcy dbają o zachowanie reżimu sanitarnego i wspólne bezpieczeństwo.

Viessmann błyskawicznie dostosował rodzaj obsługi oraz standardy sanitarne do nowych wymogów spowodowanych pandemią. Dzięki temu kwarantanna ani koronakryzys nie są powodem do odkładania decyzji o wymianie urządzeń grzewczych. Warto o tym pomyśleć jeszcze przed kolejnym sezonem jesienno-zimowym.

Jak wymienić swój kocioł z „Bezpieczną Ekipą” Viessmann? Napisz do nas, oddzwonimy!

 

Pandemia i lockdown nie przeszkadzają w wymianie urządzeń grzewczych

Osoby, które planują budowę domu, przeprowadzają modernizację ogrzewania czy wymianę starego kotła mogą liczyć na wsparcie Bezpiecznej Ekipy Viessmann. Szybkie, profesjonalne i bezpieczne wsparcie sprawia, że proces przejścia na ekologiczne rozwiązania jest bardzo przyjemny.

 

Eksperci Viessmann przeprowadzają chętne osoby przez cały proces wyboru, wymiany i montażu nowego urządzenia. Kompleksowa obsługa daje poczucie bezpieczeństwa i pewność szybkiej realizacji zlecenia. Powoduje to wysoki komfort obsługi i indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i wymagań konkretnego budynku oraz jego lokatorów.

Kto zjawia się w domu Klienta? Ekipy montażowo-serwisowe Viessmann to doskonale przeszkoleni fachowcy. Każdy z instalatorów przeszedł szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w warunkach podwyższonego ryzyka, zakończone wydaniem odpowiedniego certyfikatu. Sprzęt, który ma ze sobą ekipa jest zdezynfekowany i dostosowany do najwyższych norm i standardów. Ekipy mają także ze sobą zestawy złożone z masek i płynów do dezynfekcji pomieszczenia oraz urządzeń grzewczych.

Jak wymienić swój kocioł z „Bezpieczną Ekipą” Viessmann? Napisz do nas, oddzwonimy!